1 / 1

Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo

Kompensatory stalowe - Nasza oferta

Kompensatory mieszkowe stalowe, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Warto zaznaczyć, że kompensator mieszkowy posiada szerokie zastosowanie w kilku branżach — używa się go w hutach, kopalniach, zakładach chemicznych i innych miejscach, gdzie funkcjonują pompy, wtryskiwacze benzyny czy instalacje prądu elektrycznego. Kompensator metalowy kołnierzowy często wykorzystywany jest również w systemach c.o. i wody użytkowej, a więc także przez osoby prywatne. Cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowe, jeszcze wydajniejsze kompensatory, aby w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania pod względem niezawodności, uniwersalności i skuteczności. Kompensatory stalowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, więc wiemy, że dołączenie ich do naszej oferty było strzałem w dziesiątkę. Jako producent kompensatorów zdajemy sobie sprawę, że aby utrzymać na rynku wysoką oraz stabilną pozycję, musimy oferować produkty, które są niezawodne. I nasza oferta bazuje właśnie na takich produktach. Kompensatory ze stali nierdzewnej charakteryzują się przede wszystkim tym, że idealnie sprawdzają się w przemyśle, gdzie temperatury podczas pracy sięgają od -250°C do nawet +550°C. Kompensatory drgań to produkty, które są wykorzystywane przede wszystkim do absorbowania niewielkich przemieszczeń bocznych, osiowych lub kątowych (np. w rurociągach), z kolei kompensatory ciśnienia to zawory, dzięki którym możliwe jest sterowanie ciśnieniem w miejscu, gdzie transportowane są media o różnej temperaturze.

Продукты под давлением

Продукты под давлением

Czytaj więcej
Авиационная продукция

Авиационная продукция

Czytaj więcej

Cel projektu

Przedmiotem projektu było opracowanie strategii ekspansji ZESiL Sp. z o.o. na rynek niemiecki. W ramach projektu została dokonana analiza rynku niemieckiego, analiza potencjału produktów oraz strategia wejścia na rynek niemiecki. Analiza rynku niemieckiego obejmowała w szczególności opis i segmentacje rynku, wielkość rynku i dynamikę jego rozwoju, kluczowych graczy i ich portfele produktowe, kluczowych klientów wraz z ich profilem, zagrożenia i wyzwania ze strony rynku, trendy rynkowe, potrzeby klientów oraz kontakt z potencjalnymi klientami. Analiza potencjału produktów obejmowała przegląd produktów oraz ich klasyfikację wraz z identyfikacją kluczowych rynków i odbiorców oraz analizę SWOT portfela produktów. Opracowanie strategii wejścia na rynek niemiecki składa się z analizy istniejących modeli sprzedaży, dystrybucji na rynku niemieckim, rekomendacji strategii dystrybucji/sprzedaży na rynek niemiecki oraz opracowania skutecznej strategii ekspansji firmy ZESiL.

Wartość projektu 167.895 PLN
Wkład funduszy europejskich 103.740 PLN

Certyfikaty

Zobacz wszystkie

19 gru 2022

Zasady montażu kompensatorów

...

Czytaj więcej

13 gru 2022

Podział kompensatorów ze względu na przyłącza

...

Czytaj więcej

24 lis 2022

Zasady doboru kompensatorów

...

Czytaj więcej